Navigáció
Verseny
Szabályzat

A GLOCK-ról
Cégtörténelem
Filozófiánk
Safe Action rendszer
Biztonsági rendszer
Tartóssági teszt
Egyszerű felépítés, megbízható működés

Cikkek
Rendezvényeink
Részvételünk rendezvényeken
Kiállítások

Termékek
Kézifegyverek
Tartozékok
Kések és E-Tool
Felszerelés, Ruházat


Archívum
Hírek archívum
GLOCK Kupák

Aktivitás
Fórum
Feliratkozás a hírlevélre

Linkek
GY.I.K.
Szabályzat
Véletlen kép


2008.10.04 II. Glock Kupa, Klettner Tamás és a résztvev?k képei.
Pontos időoff
Eseménynaptár
Április
KeSzCsSzoVa
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Bejegyzés
Kattints ide a többiért
Következő öt bejegyzés
Mai névnapos
Ma 2024. április 19. péntek,
Emma napja van.
Holnap Konrád, Tivadar napja lesz.
Legutóbbi látogatók
nzoltan 1 hete
fhdgunstore 1 hete
gabi024 1 hete
Fary 4 hete
Dzsy 4 hete
fatigris 6 hete
olivers 7 hete
sergeant0122 7 hete
siculus 8 hete
Tommy10 hete
Fórumtéma megtekintése
MZERO.EU, GLOCK.HU | Glock fegyverek és lövészek | Cseveg?
Oldal: 2 / 4 < 1 2 3 4 >
Szerző RE: Kaliber magazin és a Glock
youhasz
Tag

Hozzászólások: 6
Regisztrált: 12.02.10
Elküldve: 2010.02.19 08:37
misterzoltan írta:
Szervusz Sogron
A gondolatmenet nem feltétlenül helytelen a másféle l?szer tekintetében. Mifelénk is sokáig vitatkoztak ezen a témán, aztán egy véleményem szerint ésszer? megoldást találtak. Mi szolgálati l?szerként Action 4-et használunk, gyakorlásra sima 9X19 Para FMJ-t. Az Action 4 el?nye, hogy 20-25 cm után a húsban( Ball. Gelatine) elvesziti energiáját, tehát a cél mögött állókra alig jelent veszélyt. A lövedék a puha célba történ? becsapódáskor 9mm-r?l 11,6mm-re deformálódik, anélkül, hogy abból darabkák válnának le.
Szerintem egy ésszer? alternativa.


Én alaposan laikus vagyok és nem szakmátok béli. Lehet, hogy túl sok CSI -t néztem a TV ben de a deformáció miatt nem jelent túlzott nehézséget a lövedék beazonosítás?
Értem én, hogy a raktárak FMJ vel vannak megtöltve aztán ez is biznisz.

A hadi alkalmazás során m?ködik (na nem nálunk), hogy többféle l?szert használhatnak. Más l?szertípussal töltött tárat használnak távolsági, közelharci, páncéltörési célra. Nálunk nem m?ködhetne az, hogy a nagyobb stopphatású kissebb átüt?erej?t használják alapból fegyverben hordva és a tartalék meg maradhat FMJ? Aztán ha muszály tárcsere és az a "tangó" aki fedezékb?l sanyargat már nem lesz olyan biztonságban.
Ok, mindjuk hülyén nézne ki egy nyomozó teleaggatva tártáskákkal az igaz.
Szerkesztette: youhasz - 2010.02.19 08:40
Szerző RE: Kaliber magazin és a Glock
oldeyes
Tag

Hozzászólások: 2
Lakóhely: Szolnok
Regisztrált: 22.02.08
Elküldve: 2010.02.19 08:12
misterzoltan írta:
Szervusz Sogron
A gondolatmenet nem feltétlenül helytelen a másféle l?szer tekintetében. Mifelénk is sokáig vitatkoztak ezen a témán, aztán egy véleményem szerint ésszer? megoldást találtak. Mi szolgálati l?szerként Action 4-et használunk, gyakorlásra sima 9X19 Para FMJ-t. Az Action 4 el?nye, hogy 20-25 cm után a húsban( Ball. Gelatine) elvesziti energiáját, tehát a cél mögött állókra alig jelent veszélyt. A lövedék a puha célba történ? becsapódáskor 9mm-r?l 11,6mm-re deformálódik, anélkül, hogy abból darabkák válnának le.
Szerintem egy ésszer? alternativa.


Az a baj, hogy "MI" nem általános és nem "MINDENKI" érvény?. Gondolj pl. néhány éve a Széna téri bankrablásra, ahol a túszejt? meglövése után a lövedék áthatolva a test lágy részein a mögötte álló vétlen személyt is megsebesítette.
Az alkalmazott lövedék tipus hibája csak feltételezésem, nem ismerem pontosan a körülményeket, de a végeredményb?l erre a következtetésre jutottam!
Szerző RE: .40 vs 9X19 Luger
misterzoltan
Tag

Hozzászólások: 9
Lakóhely: Basel
Regisztrált: 01.07.09
Elküldve: 2010.02.18 20:40
Szervusz Sogron
A gondolatmenet nem feltétlenül helytelen a másféle l?szer tekintetében. Mifelénk is sokáig vitatkoztak ezen a témán, aztán egy véleményem szerint ésszer? megoldást találtak. Mi szolgálati l?szerként Action 4-et használunk, gyakorlásra sima 9X19 Para FMJ-t. Az Action 4 el?nye, hogy 20-25 cm után a húsban( Ball. Gelatine) elvesziti energiáját, tehát a cél mögött állókra alig jelent veszélyt. A lövedék a puha célba történ? becsapódáskor 9mm-r?l 11,6mm-re deformálódik, anélkül, hogy abból darabkák válnának le.
Szerintem egy ésszer? alternativa.
Szerző RE: Kaliber magazin és a Glock
Sogron
Tag

Hozzászólások: 58
Lakóhely: Pilis
Regisztrált: 01.01.70
Elküldve: 2010.02.18 19:46
youhasz írta:
Üdv. Nekem úgy tünt, a Glock egy már majdnem bolondbiztos (Ezt most nem szívatásnak írtam be smiley) fegyver ami sok igénytelenséget kibír. Ja és nem is egy pontatlan kis vacak bár ez már a löv?t?l is függ. Tudom, hogy a kékeknél alapban is nagyon kevés pénzt áldoz az állam a l?kézség ápolására, úgy is saját er?b?l kénytelenek a szükséges és elégséges l?szer vagy alkatrész finanszírozására.
Értem hogy állam bácsinak nincs pénze az egész féges raktárt lecserélni, de igazán engedhetnék, hogy aki akar saját tulajdonként "ákár szolgálaton kívül" benti páncélban tartható jó min?ség? fegyverre cserélje az esetenként életet véd? ezközt.
Na persze a tár kompatibilitás és l?szerjavadalmazás érveit felhozhatják, de lássuk be azért ez nem a vadnyugat és a PA -k és Parák meg úgyse kompatibilisek.
Akkkor mért nem lehet egységes 9 es ürméretre kötelezni és hagyni had szerelkezzen a nép és saját védelmében a szerv?



A felvetést gyakorlatilag minden olyan rend?r ismeri, aki akár csak minimálisan is, de szeretne áldozni a saját képzésére! Egy vicc, hogy a rend?rök nem kapnak alanyi jogon fegyvertartási engedélyt, hanem k?keményen indokolniuk kell, hogy miért is szeretnének fegyvert az oldalukra! Az senkit sem érdekel, hogy ha én civilben sétálva észlelek egy b?ncselekményt, akkor nem lehet?ségem, hanem kötelességem intézkedni! Egy késes rablásnál meg nem sok esélyem lesz meggy?zni az elkövet?t, hogy jöjjön már velem! Oda igenis fegyver kell! Tehát vagy nem intézkedem és kirúgnak, vagy intézkedem és a szabályozás miatt belepusztulok! Szép alternatíva!
A saját fegyver gyakorlatilag megoldaná azt a kaotikus helyzetet, ami most a Rend?rségnél van! Pláne, ha végre elfelejtenék azt a baromságot, hogy a 9 mm. Luger HADIL?SZERT!!!!!!! kell használni a rend?rnek! Ez a típusú l?szer az FMJ (mert csak az van engedélyezve) kivitelben 5 m-es l?távon kb. 72 cm-nyi színhúson hatol át! Vagyis egy városi viszonylatban szinte lehetetlen biztonságosan használni! Az amcsik ezt felismerték mér jó régen és inkább a 40 S&W l?szert használják! Azért ezen érdemes lenne elgondolkodni!
Na persze ez utópia, hiszen ma Magyarországon b?nöz?pári törvények vannak! Én még emlékszem rá, amikor a jár?rautókba elkezdték beszerelni a pump-action sörétes puskákat! Lamperth Mónika akkori Belügyminiszter asszony állította le a beszerelést és azonnal kivonatta a használható fegyverek köréb?l ezt az eszközt! Hogy miért? Az indoklás az volt, hogy ez nem humánus fegyver (???????), ugyanis egy lövéssel képes megölni az elkövet?t, ami szerinte elfogadhatatlan volt! Tehát a mai szabályozás szerint olyan fegyvereket kell használni, ami lehet?séget ad az elkövet?nek, hogy miel?tt ártalmatlanná válik, kinyírja a rend?rt! Mert arra nem gondolta bele LM, hogy a b?nöz?nél nem biztos, hogy "humánus fegyver" lesz!

Isten nyugosztalja Borsos Lajos r. alezredes Urat és minden kollegámat, akik szolgálat közben, a köz védelme érdekében adták életüket! Azt gondolná az ember, hogy int? példa a haláluk, amib?l tanulni kell és lépéseket tenni! Hát sajnos nem így van!
Szerző RE: Kaliber magazin és a Glock
oldeyes
Tag

Hozzászólások: 2
Lakóhely: Szolnok
Regisztrált: 22.02.08
Elküldve: 2010.02.18 10:52
Nagyon jó az elmélet, de attól tartok jelenleg nincs olyan vezet? az országban aki nem az íróasztalához kapaszkodva hozna döntéseket. Ez az ország hosszú évek múlva fogja elismerni a reális veszélyt, ami a feladat közben jelentkezhet és hosszú id? telik el addig míg a berögzült dogmák felszabadulnak. Nincs döntéshozó, mert félnek a változtatástól, mindenki szeretné a konzervatív begyöpösödött módon megoldani a problémákat. Nem baj, ha nincs pénz korszer?bbre, jobbra de ha neked van ilyen azt sem használhatod, mert esetleges fegyverhasználat során nem lehetne megmagyarázni az el?ljárónak és a katonai ügyésznek. smiley Attól félek, hogy kollégák életébe kerülhet a nincstelenség és a dogmák összefonódása. Nem kellene megvárni még egy Engel ügyet!
Szerző RE: Kaliber magazin és a Glock
youhasz
Tag

Hozzászólások: 6
Regisztrált: 12.02.10
Elküldve: 2010.02.18 08:01
Üdv. Nekem úgy tünt, a Glock egy már majdnem bolondbiztos (Ezt most nem szívatásnak írtam be smiley) fegyver ami sok igénytelenséget kibír. Ja és nem is egy pontatlan kis vacak bár ez már a löv?t?l is függ. Tudom, hogy a kékeknél alapban is nagyon kevés pénzt áldoz az állam a l?kézség ápolására, úgy is saját er?b?l kénytelenek a szükséges és elégséges l?szer vagy alkatrész finanszírozására.
Értem hogy állam bácsinak nincs pénze az egész féges raktárt lecserélni, de igazán engedhetnék, hogy aki akar saját tulajdonként "ákár szolgálaton kívül" benti páncélban tartható jó min?ség? fegyverre cserélje az esetenként életet véd? ezközt.
Na persze a tár kompatibilitás és l?szerjavadalmazás érveit felhozhatják, de lássuk be azért ez nem a vadnyugat és a PA -k és Parák meg úgyse kompatibilisek.
Akkkor mért nem lehet egységes 9 es ürméretre kötelezni és hagyni had szerelkezzen a nép és saját védelmében a szerv?
Szerző RE: Kaliber magazin és a Glock
glock
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 53
Lakóhely: Szigetszentmiklós Pet?fi u. 5/a
Regisztrált: 25.04.07
Elküldve: 2010.02.14 17:21
Sogron írta:
Szia Madmax8810!

Nyomozó vagyok. A Glock sehogy sincs engedélyezve, azt elvileg csak akkor vihetném ki, ha mellette viszem a szolgálatit is. Ezen túl, csak akkor használhatnám, ha valamilyen okból a szolgálati marokl?fegyverem használhatatlanná válik. Nos, mivel a szolgálati fegyverem egy P9RC, ezért saját felel?ségemre úgy döntöttem, hogy kiviszem a Glock-ot és szarok a P9RC-re. Ezzel elérhetem, hogy megfenyítenek amiért nincs kint a szolgálati fegyverem, viszont egy esetleges t?zharcot jó eséllyel túlélek... vagy legalábbis tudok lövést leadni!
A P9RC-vel voltam olyan versenyen, ahol 36 lövés leadása alatt 5 alkalommal krepált be a fegyver. Egy éles szituációvan meg nem biztos, hogy az ellenfeledet érdekelni fogja, hogy te fegyvert akarsz javítani.
Annál az egységnél ahol én dolgozom, 12 emberb?l 9 hordja ki állandó jelleggel az önvédelmi vegyverét szolgálatba. Ebból 7 ember Glock-ot visel. A másik háromnak még nincs önvédelmije!
Remélem tudtam válaszolni.


Nem tudom hallottatok-e róla, a szlovák belügyminiszter lehet?vé tette a szolgálati l?szerekhez megfelel? önvédelmi pisztolyok viselését szolgálatban a rendvédelmi dolgozóknak! A részleteket nem ismerem ha van ismer?sötök a felvidéken, érdekl?djetek. Nagy ötlet, megoldja egy fillér nélkül legalább 20-40% mértékben azt a biztonságot a szolgálatban, ami nagyon el?segíti a határozott fellépést és a biztonságos, határozott fegyverkezelést. Gondoljátok el, azzal a pisztollyal teljesítel szolgálatot amivel alszol, tudod csukott szemmel mit veszel el?, és többet gyakorolsz mint a szolgálatival. Ez természetesen akkor igaz, ha a saját pisztoly megbízhatóbb, korszer?bb mint a szolgálati!

Ráadásul a Glock Ges.m.b.H. el?írja a forgalmazóknak a kedvezmény adását az aktív és nyugállományú rendészeti dolgozóknak. A kedvezmény mértéke önvédelmi célra vásárlás esetén a pisztoly vételár kb. 20 %-a. Nem pontosan 20% vételárfügg?, de minimális a különbség a kedvezményeknél. Természetesen a 40 000 lövés és 10 év garanciát biztosítjuk ezekhez a fegyverekhez is!


Kurucz Miklós ct.
e-mail: kurucz@glock.hu
Web: www.mzero.eu
www.avsvision.eu
mzero1 www.mzero.eu
Szerző RE: Kaliber magazin és a Glock
w12
Tag

Hozzászólások: 10
Regisztrált: 04.01.10
Elküldve: 2010.02.12 16:56
szoktak néha felvételt hírdetni, pl nyomozókat keresnek, stb.


Bebe
Szerző RE: Kaliber magazin és a Glock
w12
Tag

Hozzászólások: 10
Regisztrált: 04.01.10
Elküldve: 2010.02.12 16:54
Én is a rend?rségt?l mentem, csak kellet egy külömbözeti vizsga


Bebe
Szerző RE: Kaliber magazin és a Glock
madmax8810
Tag

Hozzászólások: 5
Regisztrált: 10.02.10
Elküldve: 2010.02.12 14:14
Hello w12!
Ahová mész, az a VP Központi Jár?rszolgálat Parancsnoksága? Hogyan lehet oda bekerülni, illetve te hogy kerültél be? A Rend?rségt?l át lehet menni? Vagy csak a VP-n belüli pályázókat veszik fel?
Szerző RE: Kaliber magazin és a Glock
w12
Tag

Hozzászólások: 10
Regisztrált: 04.01.10
Elküldve: 2010.02.12 10:44
A vpop Jár?r alosztálynál ahova most megyek ott alapból Glock 17 van rendszeresítvesmiley


Bebe
Szerző RE: Kaliber magazin és a Glock
Sogron
Tag

Hozzászólások: 58
Lakóhely: Pilis
Regisztrált: 01.01.70
Elküldve: 2010.02.11 20:03
Szia Madmax8810!

Nyomozó vagyok. A Glock sehogy sincs engedélyezve, azt elvileg csak akkor vihetném ki, ha mellette viszem a szolgálatit is. Ezen túl, csak akkor használhatnám, ha valamilyen okból a szolgálati marokl?fegyverem használhatatlanná válik. Nos, mivel a szolgálati fegyverem egy P9RC, ezért saját felel?ségemre úgy döntöttem, hogy kiviszem a Glock-ot és szarok a P9RC-re. Ezzel elérhetem, hogy megfenyítenek amiért nincs kint a szolgálati fegyverem, viszont egy esetleges t?zharcot jó eséllyel túlélek... vagy legalábbis tudok lövést leadni!
A P9RC-vel voltam olyan versenyen, ahol 36 lövés leadása alatt 5 alkalommal krepált be a fegyver. Egy éles szituációvan meg nem biztos, hogy az ellenfeledet érdekelni fogja, hogy te fegyvert akarsz javítani.
Annál az egységnél ahol én dolgozom, 12 emberb?l 9 hordja ki állandó jelleggel az önvédelmi vegyverét szolgálatba. Ebból 7 ember Glock-ot visel. A másik háromnak még nincs önvédelmije!
Remélem tudtam válaszolni.
Szerző RE: Kaliber magazin és a Glock
madmax8810
Tag

Hozzászólások: 5
Regisztrált: 10.02.10
Elküldve: 2010.02.10 19:18
Sogron
Hello! Én még nem vagyok rend?r csak tanuló.Azt írtad,hogy a Glockot viseled szolgálatban.Úgy tudom, hogy a Glock nincs rendszeresítve a magyar rend?rségnél.Azt szeretném tudni,hogy neked , hogy engedélyezték,illetve milyen beosztásban vagy? El?re is köszi a választ!
Szerző RE: Kaliber magazin és a Glock
w12
Tag

Hozzászólások: 10
Regisztrált: 04.01.10
Elküldve: 2010.02.10 16:40
Hol lehet megnézni ?ket, mert én a kett? közt filózom Glock 17 vagy Hk USP. Az ár nem számít nekem.


Bebe
Szerző RE: Kaliber magazin és a Glock
Orion
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 29
Regisztrált: 01.07.07
Elküldve: 2010.02.10 12:36
Az árát (fegyver, alkatrészek) láttad már? Ott a válasz.
Szerző RE: Kaliber magazin és a Glock
w12
Tag

Hozzászólások: 10
Regisztrált: 04.01.10
Elküldve: 2010.02.10 12:22
És a Heckler Und Koch USP? Ott pillanatok alatt balkezessé lehet alakítani, és tárkioldó is van alapból mind a két oldalon.


Bebe
Szerző RE: Kaliber magazin és a Glock
mityo
Tag

Hozzászólások: 5
Lakóhely: Nyíregyháza
Regisztrált: 28.03.09
Elküldve: 2010.02.10 07:56
Sogron írta:
Na ezzel tökéletesen egyetértek!
Mikor meghallottam, hogy a Glock milyen újítást végzett a fegyvereken, csak bólintottam, hogy "Na igen, nem ártott". Viszont azonnal eszembe jutott az is, hogy talán okosabb lett volna a teljes kétkezességet kialakítani, mert az valóban vev?ket hozhatott volna neki. Ha bal kezes lennék, akkor biztos, hogy nem vennék Glock-ot, ez egyértelm?. Ha viszont a markolat fogása alapján választanék, akkor biztos, hogy ezt a fegyvert emelném le a polcról, hiszen amint írtad, ez gyakorlatilag mindenkinek kézre áll.
Igazából nem értek veled egyet,balkezes vagyok Glock-19 boldog tulajdonosa.Még azon az áron is ezt a fegyvert vettem,hogy igazán nem balkezes barát.Ami" hátrány" rengeteget kell l?ni ,gyakorolni a folyamatos és akadálymentes kezeléshez.Minimális ráfordítással (nagyobb méret? szánakasztó stb.) alkatrész cserével igen jó és kezelhet? "balkezes" fegyverré tehet?.Rengeteg fajta marok l?fegyverrel l?ttem foglalkozásomból adódóan,egyet kijelenthetek kezelhet?bb,biztonságosabb,megbízhatóbb fegyverrel nem igazán találkoztam ebben a kategóriában.Csak ajánlani tudom a " balkezeseknek".
Szerkesztette: mityo - 2010.02.10 08:17
Szerző RE: Kaliber magazin és a Glock
Sogron
Tag

Hozzászólások: 58
Lakóhely: Pilis
Regisztrált: 01.01.70
Elküldve: 2010.02.08 11:10
Na ezzel tökéletesen egyetértek!
Mikor meghallottam, hogy a Glock milyen újítást végzett a fegyvereken, csak bólintottam, hogy "Na igen, nem ártott". Viszont azonnal eszembe jutott az is, hogy talán okosabb lett volna a teljes kétkezességet kialakítani, mert az valóban vev?ket hozhatott volna neki. Ha bal kezes lennék, akkor biztos, hogy nem vennék Glock-ot, ez egyértelm?. Ha viszont a markolat fogása alapján választanék, akkor biztos, hogy ezt a fegyvert emelném le a polcról, hiszen amint írtad, ez gyakorlatilag mindenkinek kézre áll.
Szerző RE: Cserélhetö markolatpanel
misterzoltan
Tag

Hozzászólások: 9
Lakóhely: Basel
Regisztrált: 01.07.09
Elküldve: 2010.02.07 21:48
Én azon a véleményen vagyok, hogy a Glock második generációja már rendkívül ergonomikus volt, megfelelt a lapáttenyerüeknek es a kecses kacsóval rendelkezöknek egyaránt.
Rendszeresen lövök Glock 19-en kívül H&K P2000-t és és H&K P30-at, amelyek különbözö mértékben változtatható markolatokkal rendelkeznek. Meglátásom szerint ez szükségtelen. A software-problémát akkor sem lehet a hardware-rel kompenzálni. Aki tud löni, az tud a snik-snak nélkül is, aki pedig nem, az nem fog ettöl sem marksmanné válni.
Világos, hogy az elvárások mégis ebbe az irányba haladnak, ezért nem szabad a babérokon csücsülni, hanem lépést kell tartani a konkurenciával. Marketing szempontból kiváló az ötlet, gyakorlatilag nézve meg szerintem olyan, mint a szentelt víz. Talán használ valakinek, talán nem, de semmiképpen sem árt.
Szerző RE: Glock 4Gen
DARK13
Tag

Hozzászólások: 5
Lakóhely: Szombathely
Regisztrált: 21.01.10
Elküldve: 2010.02.06 16:23
Az alábbi linken van pár kép az új Glock-ról

http://www.everydaynodaysoff.com/2009/12/26/glock-generation-4-actual-pictures/
Oldal: 2 / 4 < 1 2 3 4 >
Ugrás a fórumra:
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztrált?
Kattintson ide !

Elfelejtette jelszavát?
Kérjen újat itt.
Pisztoly típusok
       
Szavazás


Szavazáshoz be kell jelentkezni
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

Kalashnikov
2023.12.28 09:52
Nyugodjék békében! Remélem a cég további működését ez nem befolyásolja. Kalashnikov (akinek három glock-ja van)

GlockMogyi
2023.12.28 09:24
Üdv! Sajnálatos hír…Elhunyt Gaston Glock Úr😢Köszönjük a szerzeményét!!!

Hartai099
2023.12.13 18:28
Sziasztok újra itt 13 éve volt glock 19 esem.. most vettem wgy 19x et nagyon jó a cucc 😘

GlockMogyi
2023.01.25 14:34
Üdv! Valakinek 17 vagy 19 eladó van esetleg?

FoxCruel
2023.01.17 21:46
Üdv ! Glock 44-est vennék ! Tel.: 06-20-5150104

FoxCruel
2022.11.08 22:10
Miért nem lesz/volt ha meg szabad kérdezni? smiley

glock
2022.11.08 14:06
Sajna nem lesz!

Kalashnikov
2022.09.08 12:31
Üdv! Idén lesz Glock kupa?

FoxCruel
2022.09.04 22:56
Üdv ! Idén lesz Glock kupa ?

newman
2021.10.02 21:20
Üdv! Idén lesz Glock kupa?

GlockMogyi
2021.07.02 22:11
Üdv! 2021 Glock kupa???

anti
2020.07.29 22:08
Sziasztok! Valaki tud ajánlani Glock 17-hez megfizethető IPSC tokot? És hol rendelhetem meg? Köszönettel a segítséget!

Tomi Glock
2020.01.13 14:44
Van raktáron. Kérlek hívd a boltot a 24 / 465 373-on

theeba
2020.01.04 20:03
Üdvözlet! G41 Gen4 várható e a közeljövőben, ha igen, milyen árban lesz a 34-hez képest?

glock
2019.12.24 15:25
Szia Olivér! Sajnos nem lesz olcsó! IWA magasságában lesz hozzáférhető, jelezzük a glockshop.hu oldalon is!

olivers
2019.12.22 14:16
Sziasztok! A glock44-re mikortol lehet előfizetni? Illetve mikor várhato az érkezése? Ha van info én jelentkeznék az árával amint lehet! Kérem üzenjetek ha tudtok vmi biztatot!

p-worm
2019.09.23 18:14
Köszi Ördi!

hundevil
2019.09.23 17:34
https://drive.google.com/
drive/folders/1puewvJebHm
aIDCus_-pJbJZvykHaaoKP?fb
clid=IwAR0Tq7MMXjkdigYuvh
roYfBYVMV1MFMmCHb5ptDxYek
pXU1j6TcNQvVnatA szívesen smiley


dobrosig
2019.09.20 20:52
Csatlakozom a kéréshez... Köszönjük!

p-worm
2019.09.19 23:41
Eredmények, please! smiley

Archívum
Minden jogot fenntartva. M-Zero, K-Force © 2006
Powered by v6.01.13 © 2003-2005

6846465 egyedi látogató